Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Obrowo - Oferty wynajmu nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

26,15 zł/m²19,12 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 19,12 m2, znajdujący się na parterze budynku Dworca w Miastku. Pomieszczenie jest nieogrzewane. Wywoławcza stawka czynszu netto miesięcznie wynosi 144.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł51,90 m² 38,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, 2 balkony i osobna kuchnia standard, którego szukasz Zyskaj przestrzeń i światło w dwustronnym mieszkaniu, które łączy funkcjonalność z doskonałą lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

6 765 zł108,25 m² 62,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dobre Nieruchomości polecają na wynajem wyjątkowy lokal użytkowy o wysokim standardzie. Parter, przy Sądzie Rejonowym w Toruniu. Idealny pod kancelarię adwokacką, notarialną, radcowską,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł40 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny apartament w sercu toruńskiej Starówki. Oferuję na wynajem wyjątkowy apartament 40 m2 po generalnym remoncie, zlokalizowany na drugim piętrze stylowej kamienicy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

29,24 zł/m²68,40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy położony w centrum miasta Torunia Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu o powierzchni 68,4 m2. położony na wysokim parterze na osiedlu Rubinkowo składa się z 6 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²137,68 m² 12 391 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni ok. 137 m2, zlokalizowany na parterze prestiżowego kompleksu Apartamenty Cerelis przy ul. Widok 5a w Ciechocinku. To nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

49,36 zł/m²78 m² 3 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy, położony na parterze, z dużą witryną przy ul.Mostowej. Lokal do remontu, idealna lokalizacja 40m od ul. Szerokiej. Lokal o powierzchni 78m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²51 m² 1 632 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Prestige Location ma przyjemność przedstawić Państwu lokal w kamienicy przy ulicy Marii Panny. Samo centrum toruńskiej starówki! Lokal znajduje się na czwartym piętrze (poddaszu) i ma.

Szczegóły ogłoszenia

9,38 zł/m²800 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia lub kupna nieruchomość komercyjna o wysokim potencjale rozwojowym w Kowalewie Pomorskim. Świetnie położona w strategicznej lokalizacji tuż przy drodze krajowej nr. 15.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł52,60 m² 36,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe. Położone na pierwszym piętrze na osiedlu Widokowym w Bogdanowie. Aneks Kuchenny z kuchnią ikea w pełni wyposażoną w lodówkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala ogrzewana

Obrowo,kujawsko-pomorskie

6 500 zł300 m² 21,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 634 m²

Pragnę przedstawić Państwu ofertę wynajmu budynku w miejscowości Obrowo. Hala o powierzchni 300 mkw na działce 5634 mkw. Całość składa się z jednej dużej przestrzeni, zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Obrowo

Obrowo,kujawsko-pomorskie

2 500 zł160 m² 15,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²