Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki Obrowo – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

320 000 zł3 007 m² 106,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana 0,3007 ha, nr dz. 288/7 Zlokalizowana w spokojnej i zielonej okolicy, w miejscowości Obrowo, pow. toruński, woj. kujawsko-pomorskie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł2 052 m² 81,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z możliwością zabudowy jednorodzinnej, przestrzeń, cisza, w sąsiedztwie lasu Wydano warunki zabudowy dla 2 domów jednorodzinnych Działka położona przy gminnej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 108 m² 108,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki położonej w Obrowie (gm. Obrowo). Działka z naturalnym drzewostanem daje nieograniczone możliwości aranżacyjne i zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

214 500 zł3 300 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

- szukasz miejsca na budowę swojego wymarzonego domu? - Chcesz mieć widok na las? - Dobry dojazd do infrastruktury miasta? - A za płotem nowoczesną zabudowę jednorodzinną? Działka na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

86 000 zł1 110 m² 77,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

2 działki w pięknej lokalizacji niedaleko lasu w Obrowie Jeśli marzysz o spędzaniu czasu w otoczeniu lasu, to oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy dwie działki na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 143 m² 92,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę usługową o powierzchni 2 141 m , położoną w miejscowości Obrowo, przy ulicy Sadowej. Cena ofertowa wynosi 249 000 pln, co przekłada się na cenę 116 pln za m .

Szczegóły ogłoszenia

83 250 zł1 110 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży pięknie zlokalizowanej działki - idealne miejsce dla rodziny. Przedstawiam ofertę sprzedaży atrakcyjnie położonych działek budowlanych w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

211 000 zł3 517 m² 59,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż działkę o powierzchni 3517m2 przy ul. Polnej w Obrowie - wydane warunki zabudowy! Działka w kształcie prostokąta, częściowo porośnięta drzewostanem.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 341 m² 111,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiam atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 0,1341ha, w otoczeniu lasu, nr 436/33 obręb Obrowo. Idealna dla osób ceniących sobie spokój, prywatność, długie spacery.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł935 m² 85,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży stanowi kilkanaście nieruchomości gruntowych o powierzchni od: 903m 2 do 997m 2 , (jedna wyjątkowo o powierzchni 1629m 2 ), zlokalizowanych we wsi Obrowo przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł1 499 m² 58,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Obrowo ul. Grzybowa działka 1499m2 pod budowę domu jednorodzinnego Oferta tylko w biurze "rodzinne Nieruchomości" Biuro "rodzinne Nieruchomości" poleca na sprzedaż działkę o powierzchni 1499.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

139 000 zł2 078 m² 66,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona nieruchomość gruntowa znajdująca się w miejscowości Kawęczyn, gminie Obrowo, województwie kujawsko-pomorskim. Działka równa, prosta, dobrze usytuowana. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Obrowo +2 km

60 000 zł1 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

To wyjątkowa okazja dla tych, którzy pragną stworzyć swój własny, wymarzony kąt w spokojnym otoczeniu, nie rezygnując z udogodnień, jakie oferuje bliskość miasta. Serdecznie zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Obrowo +2 km

1 983 600 zł33 060 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy kompleks działek zlokalizowanych w malowniczej okolicy w pobliżu Torunia. W ofercie znajduje się 27 działek, co daje możliwość wyboru tej idealnej dla Ciebie. Ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Obrowo +2 km

120 000 zł19 500 m² 6,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjny kawałek lasu w Kawęczynie - prywatna oaza natury! Na sprzedaż wyjątkowy las o powierzchni 19500m położony - w miejscu, gdzie cisza, świeże powietrze i szum drzew tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Obrowo +2 km

69 000 zł974 m² 70,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane - 974m2 - kawęczyn Szukasz atrakcyjnego miejsca na swój dom? Oferujemy działki w pięknej okolicy z widokiem na las. Wokół powstają nowe domy. Cisza i spokój! Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Obrowo +2 km

150 350 zł3 007 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położone działki w miejscowości Kawęczyn, gmina Obrowo o powierzchni 3007m2 każda. Działka przeznaczona pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Dojazd do działki: drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Obrowo +2 km

239 000 zł3 000 m² 79,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Łążyn II, gmina Obrowo (blisko Torunia) machdom invest nieruchomości Opiekun oferty: mirosław Machulski tel.   Lokalizacja Łążyn II, gmina Obrowo Powiat toruński, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Obrowo +4 km

Działka Sąsieczno

Sąsieczno

75 000 zł1 017 m² 73,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | sąsieczno | 1 017 m | spokojna okolica Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue-Home z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Obrowo +4 km

84 000 zł789 m² 106,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentuję Państwu pięknie położoną działkę pod grzybnym lasem w Sąsiecznie, w miejscowości słynącej z agroturystki i stadnin konnych. W promieniu dwóch kilometrów.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Obrowo +4 km

Działka budowlana

Sąsieczno

450 000 zł10 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę rolno-leśną częściowo pod zabudowę domem jednorodzinnym w spokojnej i przepięknej okolicy w Sąsiecznie niedaleko Torunia o pow. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Obrowo +4 km

91 500 zł1 220 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy w swojej ofercie tylko dwie działki w Sąsiecznie. Działki w tej okolicy ze względu na swoje położenie znajdują nabywców w bardzo krótkim czasie. Miejsce rzeczywiście jest.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Obrowo +4 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Obrowo

Obrowo,kujawsko-pomorskie

186 000 zł2 021 m² 92,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu interesującą ofertę sprzedaży dwóch sąsiednich działek w miejscowości Obrowo. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leszczynowa

Obrowo,kujawsko-pomorskie

80 000 zł935 m² 85,56 zł/m²

 

 

 

Obrowo,kujawsko-pomorskie

215 000 zł7 437 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przepięknie i urokliwie położona, przeznaczona pod rozległą posiadłość działka rolna wraz z 0,5 ha lasu przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne o pow. 7437 m2 w m. Sąsieczno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leszczynowa

Obrowo,kujawsko-pomorskie

80 000 zł935 m² 85,56 zł/m²

 

 

 

Obrowo,kujawsko-pomorskie

90 000 zł1 197 m² 75,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki obrowo niedaleko lasu! Jeśli marzysz o spędzaniu czasu w otoczeniu lasu, to oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy dwie działki na sprzedaż w obrowie gm. Obrowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leszczynowa

Obrowo,kujawsko-pomorskie

75 000 zł935 m² 80,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży stanowi kilkanaście nieruchomości gruntowych o powierzchni od: 903m 2 do 1629m 2 , zlokalizowanych we wsi Obrowo przy ulicy Leszczynowej. Każda z działek została wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Piaskowa

Obrowo,kujawsko-pomorskie

65 000 zł800 m² 81,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Obrowo ul. Piaskowa. Nieruchomość o metrażu 800m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 36.50m x 22.0m. Na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leszczynowa

Obrowo,kujawsko-pomorskie

75 000 zł935 m² 80,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leszczynowa

Obrowo,kujawsko-pomorskie

75 000 zł935 m² 80,21 zł/m²

 

 

 

Obrowo,kujawsko-pomorskie

142 000 zł849 m² 167,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Działka budowlana w Obrowie, z wieloma udogodnieniami. Do nieruchomości doprowadzony prąd, woda, dodatkowo odwiert studni, oraz szambo. Działka zagospodarowana licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Świerkowa

Obrowo,kujawsko-pomorskie

115 000 zł1 689 m² 68,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży malowniczej działki w Obrowie , przy ulicy Świerkowej, 115 m od lasu. Lokalizacja - odległość do Torunia 17 km; - las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leszczynowa

Obrowo,kujawsko-pomorskie

85 000 zł935 m² 90,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Narcyzowa

Obrowo,kujawsko-pomorskie

115 000 zł1 468 m² 78,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną położoną w Obrowie, gminie Obrowo, powiecie toruńskim. Powierzchnia działki 1468 m2, działka ma dostęp do drogi gminnej. Media - prąd, woda, światłowód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Obrowo

Obrowo,kujawsko-pomorskie

94 000 zł1 690 m² 55,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta w biurze "rodzinne nieruchomości Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży pięknej, urokliwej działki budowlanej o powierzchni 1690m2 położonej w miejscowości Obrowo. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Obrowo,kujawsko-pomorskie

79 000 zł1 053 m² 75,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

- oferta dostępna tylko w naszym biurze - Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w Obrowie Powierzchni działki: 1053m 2 Lokalizacja: - działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Obrowo

Obrowo,kujawsko-pomorskie

110 000 zł1 229 m² 89,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, mam na sprzedaż działkę budowlana 1230m2 (nr 447/6)w Obrowie. Okolica spokojna, a sama działka sąsiaduje z lasem. Istnieje możliwość podłączenia prądu, wody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Obrowo

Obrowo,kujawsko-pomorskie

69 000 zł1 880 m² 36,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży działki w miejscowości Obrowo. Działka o powierzchni 1880 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Obrowo

Obrowo,kujawsko-pomorskie

186 000 zł2 021 m² 92,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leszczynowa

Obrowo,kujawsko-pomorskie

99 000 zł935 m² 105,88 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij