Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Myśliwska

Myśliwska, Obrowo, kujawsko-pomorskie

  • 214 500 zł
  • 3 300 m²
  • 65 zł/m²

Zdjęcie

Dagna Szczechowi...

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Myśliwska

Myśliwska, Obrowo, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
10 maja 2026

214 500 zł

3 300 m²

65 zł/m²

Działka budowlana, ul. Myśliwska

Zaktualizowane: 10 maja 2026

214 500 zł 3 300 m² 65 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 214 500 zł (65 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 3 300 m²
  •   kształt: prostokąt
  • Źródło: biuro nieruchomości: Simple, zaktualizowane: 10.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 525/14150/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

- Szukasz miejsca na budowę swojego wymarzonego domu?
- Chcesz mieć widok na las?
- Dobry dojazd do infrastruktury miasta?
- A za płotem nowoczesną zabudowę jednorodzinną?

Działka na sprzedaż Stajenczynki, gm. Obrowo, ul. Łęg-Osiek
Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Stajenczynki (gmina Obrowo), w spokojnej i rozwijającej się okolicy zabudowy jednorodzinnej.

Lokalizacja:
Stajenczynki, ul. Łęg-Osiek
ok. (...)

Agent

Dagna Szczechowiak

729 057...

729 057 286

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dagna Szczechowiak

729 057...

729 057 286

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości